Novinky a aktuality > Účast Aircraft Industries na akci Odlétáme na prázdniny
Novinky a aktuality

>> Účast Aircraft Industries na akci Odlétáme na prázdniny

Dne 29. 6. 2012 Slovácký aeroklub odstartoval začátek prázdnin a to akcí pro děti Odlétáme na prázdniny. Jako obvykle se v aeroklubu sešli příznivci letadel od batolat až po seniory. Protože počasí bylo vskutku prázdninové, děti se báječně bavily. Pro děti byly připraveny různé soutěže, atrakce a občerstvení, pro dospělé ke zhlédnutí letouny od historických až po poslední výrobky.

 

Aircraft Industries všem účastníkům představil své požární vozy, přítomná obsluha ze strany našich hasičů podávala zasvěcené informaci zájemcům a ukázala mimo jiné i vyprošťovací techniku, dokonce si mohli vyzkoušet, jak se v takovém hasičském voze sedí.


Pro malé účastníky měli hasiči u firemního stanu přichystánu soutěž, kdy s použitím vodního proudu musely děti zasáhnout cíl. Stan, který jsme pro podobné akce zakoupili, posloužil obsluze jako ochrana před ostrým sluncem a kolemjdoucí přitahoval svým atraktivním designem. Drobné ceny, které AI poskytla, vykouzlil na tvářích dětí radostné úsměvy. To víte, taková kšiltovka s logem nebo odznáček letadélka je pro kluky i holčičky přece jen potěšením a možná je jednou přivede do našeho podniku coby zaměstnance, kteří mají rádi letadla a všechno co se kolem nich děje.