Novinky a aktuality > Významná ruská delegace navštívila naši společnost
Novinky a aktuality

>> Významná ruská delegace navštívila naši společnost

Od pondělí do středy 3. - 5. června 2013 hostila naše společnost ruskou delegaci představitelů pěti subjektů Sibiřského federálního okrsku a to Irkutské a Tomské oblasti, Altajského kraje, Burjatské a Altajské republiky a také představitelé Meziregionální asociace „Sibiřská úmluva“.  Vřelému přijetí se jim dostaloodzaměstnanců společnosti a zástupců holdingu UGMK (většinového vlastníka firmy).

 

V rámci návštěvy se hosté seznámili s technologickou úrovní a výrobními možnostmi firmy, aby posoudili varianty možné spolupráce. Váženým hostům byl prezentován nejen celý proces výroby L 410 UVP-E20 ale i přípravné práce k výrobě modernizované verze L 410 NG.

 

Tyto tři dny byly opravdu přínosem pro obě strany. Sibiřští hosté se přesvědčili o tom, že se naše společnost úspěšně rozvíjí, objem výroby roste a přibývají nové výrobní technologie. Letoun L 410 UVP-E20 svými technickými charakteristikami, počtem cestujících i možnostmi udržet letovou způsobilost v kategorii malých dopravních letounů se jeví v současné době jako nejoptimálnější řešení pro Ruskou Federaci. Navázání hlubší spolupráce naší firmy se sibiřským regionem podpoří rozvoj ruské regionální a meziregionální letecké dopravy, protože využití letounů této kategorie je na Sibiři a Dálném Východě obrovské.

Výsledkem návštěvy bylo podepsání Protokolů s představiteli Sibiřského federálního okrsku  o záměru nakoupit v letech 2013 – 2014 letouny L 410 UVP-E20.

 

      

 

Poznámka:

Meziregionální asociace „Sibiřská úmluva“ je integrovaná ekonomická struktura, jejímž hlavním úkolem je sjednocení a efektivní využití obrovského potenciálu přírodního bohatství, průmyslu, lidských zdrojů a vědy v Sibiřském regionu.