Novinky a aktuality > AI úspěšně uspořádala prezentaci L 410 NG na ILA Berlin 2016
Novinky a aktuality

>> AI úspěšně uspořádala prezentaci L 410 NG na ILA Berlin 2016

V prvních červnových dnech se zástupci Aircraft Industries, a.s. zúčastnili prestižního mezinárodního veletrhu ILA Berlin Air Show 2016

 

lightbox   lightbox 

 

Na výstavě prostřednictvím demonstračních letů byl poprvé představen zahraniční odborné veřejnosti letoun L 410 NG, který v současné době úspěšně absolvuje cyklus řady certifikačních zkoušek. Představení letadla, které nabízí zlepšené letové parametry a provozní charakteristiky, jako je vyšší výkon a cestovní rychlost, delší dolet a zvýšení maximálního platícího zatížení, vzbudilo velký zájem účastníků výstavy nejen z Evropy, ale i jihovýchodní Asie.
 

O prezentaci letadla na výstavě informovalo hned několik významných leteckých portálů jako Flightglobal / Airliner World a Altair i tištěných médií jako Flight Daily NewsMilitary Technology.

 

lightbox  lightbox                                                                                           Zdroj: (c) Messe Berlin GmbH

 

lightbox   lightbox


Zástupci naší společnosti za účasti předsedy představenstva pana Melyukhova, obchodního ředitele pana Erharta a zástupce AI v Německu a západní Evropě pana Fischera na místě jednala s několika potenciálními kupci a v současné době vede závěrečná jednání se dvěma významnými soukromými mezinárodními společnostmi z jihovýchodní Asie o dodávce šesti letadel L 410.

 

Náš stánek navštívil i český velvyslanec v Německu pan T. J. Podivínský s doprovodem, se kterým byla domluvena budoucí spolupráce ohledně prezentace letadla.

 

lightbox

 

lightbox     lightbox  

Na fotografiích výše předseda představenstva společnosti Oleg Melyukhov, český velvyslanec v Německu T. J. Podivínský, obchodní ředitel společnosti Robert Erhart a zástupce AI v Německu a západní Evropě Václav Fischer ve vzájemné diskusi s obchodními partnery z jihovýchodní Asie.