Novinky a aktuality > Účast na výstavě INNOPROM 2018
Novinky a aktuality

>> Účast na výstavě INNOPROM 2018

Metalurgie se stala hlavním tématem stánku Ural Mining and Metallurgical Company (UGMK) na mezinárodní průmyslové výstavě INNOPROM-2018, která se konala od 9. do 12. července 2018 v mezinárodním výstavním centru «Ekaterinburg-EXPO». Návštěvníci bylo obeznámeni s použitím vysoce čistých kovů ve špičkových průmyslových odvětvích, včetně konstrukce letadel, raketoplánů, družic a raket.


 

Společnost Aircraft Industries představila na stánku UGMK letoun nové generace L 410 NG. Letoun L 410 NG je turbovrtulové víceúčelové letadlo, které slouží nejen pro osobní dopravu a má vylepšené letové vlastnosti i provozní charakteristiky. Na konci roku 2017 obdržel letoun L 410 NG potřebnou certifikaci v kategorii commuter a od roku 2018 začala jeho sériová výroba.


 

 

Na výstavě INNOPROM-2018 bylo zastoupeno více než 600 společností z více než 20 zemí světa. V letošním roce byla partnerskou zemí výstavy Jižní Korea. Zejména díky svému maximálnímu doletu přilákal letoun L 410 NG letecké společnosti, hlídkové a pohraniční organizace. Výroba modernizovaného letounu byla oceněna vysoce postavenými lidmi: guvernérem regionu Sverdlovsk, E. V. Kuyvashev, poslanci Legislativního shromáždění Sverdlovského kraje, v čele s předsedou L. V. Babushkinou a zástupci diplomacie.