Novinky a aktuality > Den otevřených dveří 2018
Novinky a aktuality

>> Den otevřených dveří 2018

   

2 500 spokojených návštěvníků, 16 zkušených průvodců, 453 rozdaných balónků, 452 prodaných reklamních předmětů. To byl Den otevřených dveří v Aircraft Industries!


     V sobotu 15. září jsme po čtyřech letech opět otevřeli dveře naší společnosti pro širokou veřejnost. Již před 9:00 začaly přicházet první skupinky lidí. Oproti roku 2014 jsme se rozhodli uspořádat celou akci jako „veletrh“ s prohlídkami výrobních prostor, což se ukázalo jako dobrá volba. Lidé nečekali v dlouhých frontách na recepci, ale zamířili rovnou do haly záletu, kde panovala velmi dobrá atmosféra. V prostoru budovy A11S byly k vidění jak reálné letouny, tak jejich modely. Vystavena byla taktéž maketa L 410 NG, kterou si návštěvníci mohli prohlédnout zevnitř.

     Informace potenciálním zaměstnancům a studentům podávali zástupci personálního oddělení a střední školy letecké. Úspěch měl také stánek se suvenýry i stanoviště, kde se dětem rozdávaly balónky, bonbony a jiné drobnosti.

     Poté, co se návštěvníci vyfotili u letounů a shlédli videoprojekci, zamířili ke stanovišti, kde čekali na prohlídku. Díky schopným organizátorům a našim zkušeným průvodcům jsme i ten největší nápor, který byl kolem 11:00, zvládli bez problémů. Děkujeme, že jste byli s námi a vytvořili skvělou atmosféru!   

 

lightbox  lightbox

lightbox  lightboxlightbox  lightboxlightbox  lightboxlightbox  lightboxlightbox  lightboxlightbox  lightboxlightbox  lightbox