L 410 v Kolumbii

Pan Gustavo Adolfo Duque Lema je kapitánem L 410 UVP-E v Medellinu v Kolumbii. S daným typem letounu má již nalétáno přes 12 000 hodin, ale stále své dovednosti zdokonaluje a momentálně dělá kurz leteckého instruktora. Letecká společnost Pacifica de Aviación, pro niž pan Gustavo Adolfo Duque Lema pracuje, vlastní v současné době dva letouny L 410.

            

Dovolujeme si uvést překlad krátkého feedbacku o jeho zkušenostech s letounem L 410:

„Jsem velmi rád, že mohu s L 410 létat. Pro mě je to jedno z nejlepších letadel, s jakým jsem kdy létal (mám zkušenost i s několika dalšími typy). Za 12 000 hodin, které mám na letounu nalétáno, jsem nikdy žádnou nebezpečnou nebo obtížnou situaci v L 410 nezažil. Pro mě je to jedno z nejlepších letadel na trhu, které je obzvlášť vhodné pro provoz na kolumbijských dráhách, zejména na těch v malých městech na tichomořském a atlantickém pobřeží Kolumbie, které jsou velmi krátké a obtížně dostupné. Je to skvělé letadlo s velmi dobrou kapacitou a kvalitou a já bych ho doporučil komukoli, a to zejména kvůli jeho úžasným výkonům. Letoun L 410 mám rád a budu s ním létat, dokud toho budu schopen. Zbývá mi přibližně 6 let aktivní letecké kariéry a doufám, že ji strávím a zakončím v L 410.“

        

Panu Gustavo Adolfo Duque Lemovi děkujeme za ochotu a projevenou důvěru. Velmi si ceníme jeho vysokého hodnocení a věříme, že naše úspěšná spolupráce bude pokračovat.