Mezinárodní aktivity 2021

Světový letecký průmysl byl těžce zasažen pandemií, a to mimo jiné podstatně ovlivnilo také mezinárodní letecké výstavy. V roce 2020 byly zrušeny všechny veletrhy, na kterých naše společnost plánovala svoji účast. V roce 2021 už bude mít letecká komunita možnost se sejít v rámci největší mezinárodní letecké a kosmické události v Rusku MAKS-2021. Ta se uskuteční na moskevském výstavišti Žukovskij od 20. do 25. července. Naši účast plánujeme také na výstavě Spojených Arabských Emirátů Dubaj Airshow-2021, která se má konat ve dnech 14. - 18. listopadu. Plánujeme být také na největším průmyslovém veletrhu v Rusku, který se každoročně koná v Uralském Jekatěrinburgu, INNOPROM-2021. Na všech uvedených výstavách bude naše společnost prezentovat nejnovější modifikaci letounu řady L 410 – letoun L 410 NG. Ukázky budou jak statické, tak letové.

Chronologie výstav 2021

5. - 8. července INNOPROM-2021

Jekatěrinburg, Rusko

INNOPROM je největší průmyslovou výstavou v Rusku a koná se každoročně v uralském Jekatěrinburgu. V souvislosti s koronavirovou pandemií byla loni výstava zrušena. V roce 2021 bude partnerskou zemí INNOPROMu Itálie. Výstavy, která se koná v prostorách mezinárodního výstaviště "JEKATĚRINBURG-EXPO" na 50 000 m² výstavní plochy, se každoročně účastní asi 600 průmyslových firem a navštíví ji více než 40 tisíc návštěvníků.

Více informací o výstavě je k dispozici na níže uvedeném odkazu:

https://innoprom.com/en/

 

20. - 25. července MAKS-2021

Moskva, Rusko

Na výstavišti Žukovskij proběhne jubilejní 15. letecká show MAKS-2021. Tradičně budou představeny nejnovější objevy leteckého a kosmického odvětví: letadla a vrtulníky – vojenské a civilní, kosmické letouny, motory pro letadla a rakety, radar a další vojenská technika, systémy komunikace a spojů, zařízení pro simulaci letu; moderní materiály a technologie používané v letectví.

Více informací o výstavě je k dispozici na níže uvedeném odkazu:

https://aviasalon.com/en/

 

14. - 18. listopadu Dubaj Airshow-2021

Dubaj, Spojené arabské emiráty

Dubajská letecká show se koná už od roku 1989. V roce 2021 bude listopadová letecká show v Dubaji velkým lákadlem pro profesionální leteckou komunitu z celého světa a bude sloužit jako dobrá platforma, která umožní diskutovat o všech zásadních a zlomových tématech letectví a o současné nelehké situaci. Téma letošní výstavy zní "budoucnost leteckého průmyslu".

Více informací o výstavě je k dispozici na níže uvedeném odkazu:

https://www.dubaiairshow.aero/